Opis

Postacie

Przedmioty

Poziomy

Galeria

Piechota lekka

 

Ninja

           Można go spotkać na wszystkich początkowych etapach ale jego macierzysta lokalizacją jest Construction Site. Bazuje na szybkości i skokach. Ma w arsenale projectail ale CPU go nieżywa. Jest słabym gospodarzem.

 

           Występuje w trzech odmianach: pomarańczowy jest drugim w kolejności najsłabszym przeciwnikiem w grze; zielony ma nieznacznie więcej życia zaczyna dość dobrze kontrować niskie ataki; granatowa odmiana jest dwukrotnie odporniejsza od pomarańczowej, irytująca i znacznie trudniejsza od lżejszych form teoretycznie bardziej zaawansowanych siepaczy.

 

F-sword

           Kolejny najpospolitszy przeciwnik w grze. Można go spotkać na wszystkich początkowych etapach ale jego macierzysta lokalizacją jest Construction Site. Pojawia się zazwyczaj losowo. Bazuje na pokach, krótkich seriach i skokach. Kiepski gospodarz z  garniturem ciosów.

           Występuje w trzech odmianach: złoty jest najsłabszym przeciwnikiem w grze; platynowy ma nieznacznie więcej życia i kończy swoje ataki knockdownem; żelazny jest dosyć odporny i ma bardzo dobre wyczucie dystansu swoich ataków.

Sickle

           Pojawia się losowo na większości plansz ale wyraźnie widać że jego głównymi są Secret Forest i Construction Site. Bazuje na szybkości, zasięgu specjalnych ataków i obronie antiair. Potrafi być dosyć groźny i zadawać duże obrażenia bo jego ciosy powodują stun. Wymusza pozycjonowanie i włącza się na trzeciego do walki. Jako forma jest wymagający ale skuteczny.

           Występuje w trzech odmianach: pomarańczowy jest słabym przeciwnikiem; zielony ma nieznacznie więcej życia i kończy swoje ataki knockdownem; granatowy jest nieporównywalnie bardziej odporny i bardzo agresywny.

 

 

Katze

           Pojawia się głównie losowo na większości plansz. Bazuje na atakach z rozbiegu i powietrza, dobrej obronie antiair. Lubi się włączać na trzeciego do walki i wyrywać z pozycjonowania. Jego forma może się przydać tylko doświadczonemu graczowi.

           Występuje w trzech odmianach: granatowy ma małą ilość energii i nie walczy zbyt dobrze; zielony ma nieznacznie więcej życia i kończy swoje ataki knockdownem, ma też już dosyć dobrą obronę na ataki z powietrza; fioletowy jest nieporównywalnie bardziej odporny i bardzo agresywny.

Bull Dog

           Jego główną plansza jest Secret Forest ale może pojawić się też losowo w Laboratorium, Weapon Factory i Sanctuary. Ma szybkie ciosy które dają stuna, SRK jako antiair, walczy z bliska i z kontry. Nie jest dobrym gospodarzem. Fatalny zasięg, beznadziejne wyskoki, brak rzutu czynią go kompletnie nieprzydatnym.

Występuje w trzech odmianach: zielony jest słabym przeciwnikiem; żelazny niewiele się od niego różni poza większa wytrzymałością; fioletowy jest najodporniejszy ale nawet on ma mało życia, potrafi być irytujący bo włącza się na trzeciego do walki.

Raifle

           Jego macierzystą planszą jest Secret Forest ale pojawia się tez w Laboratorium, Weapon Factory i Sanctuary. Walczy na dystans, z bliska ma mocną defensywę. Potrafi osłaniać współtowarzyszy zwłaszcza gdy zaliczą knockdowna. Jego ciało nadaje się na gospodarza ale strzelamy to tylko za pomocą Rapid Fire.

           Występuje w trzech odmianach: zielony jest słabym przeciwnikiem i ma małą ilość energii; niebieski ma niewiele więcej ale znacznie częściej strzela seriami i ma dosyć dobrą defensywę; fioletowy jest najodporniejszy znakomita obrona na skoki a i niskie ataki potrafi skutecznie blokować a przerwy miedzy nimi kontrować