Opis

Postacie

Przedmioty

Poziomy

Galeria

Sub Boss

 

Mars

           Boss końcowy w Laboratorium wychodzi z inkubatora. Jeśli gramy na dwóch graczy to wyjdą oba cyborgi. Ma bardzo dobry garnitur ciosów i jest zbalansowaną postacią. Mars świetnie się nadaje na finałowy pojedynek. Jedynie nie radze go brać gdy naszym przeciwnikiem będzie on sam. Grając nim najlepiej dusić przeciwnika.

           Zachodzić od boku z wyskoku, albo niskie ataki. Nie atakować nigdy na wprost. Można ryzykować walkę na rzuty bo bardzo dużo mu od nich odchodzi, ale sami też możemy zarobić przytulankę. Należy uważać na jego rzut-duszenie. Nie jest specjalnie trudny jeśli będziemy ostrożnie się z nim obchodzić. Siła jego ciosów jest spora ale i jemu dużo odchodzi. Jego wyskok ma bardzo duże pole rażenie i często przełamuje blok wiec jeśli wyskoczył lepiej zejść z toru w dół lub do góry.

Raizo

           Spotykany w zależności od kolejności plansz w Construction Site lub Secret Forest Razio gdzie pełni role Sub Bossa. Ma znakomity wyskok o dużym hitboxie którym może crosować i kontrować. Szybkie i mocne serie pięściami. Jego ciało nie jest najlepszym wyborem spośród 4 bossów on jest zdecydowanie najcieńszy. Można nim wykończyć wroga ale trzeba się postarać. Nie polecam tego cieniasa bo stawka jest zbyt wysoka.

           Jeśli się zabierzemy odpowiednio za niego to jest do uziemienia bez większych strat. Należy jednak uważać i nie lekceważyć go. Jeśli spotykamy go w Construction Site to nie pozwalamy mu zejść z platformy i lejemy go po nogach. W Secret Forest można wymanewrować go poza ekran z prawej strony zrywając pozycjonowanie z nim a nawiązując kontakt z żołnierzem. Raizo powinien wycofać się aby nam zrobić miejsce do walki i sam wyjdzie poza ekran. Odpalenie zwoju magicznego na napisach przed walką również powoduje wyrzucenie Raizo poza ekran.

Raizo II

           Ta kolejna wersja Raizo spotykana w zależności od kolejności plansz w Construction Site lub Secret Forest gdzie pełni funkcję Sub Bossa. Po tym jak ucieka pokonany powraca z mieczem i jest niezwykle groźny. Nie należy go lekceważyć. Jego samego można  użyć na Oni lub 1 forme Raizo ale to też nie jest zbyt dobry wybór choć to on ma największe możliwości skasować duże ilości życia serią.

           Można go wykończyć rzutami lub skokami od boku. Jeśli spotykamy go w mieście to nie pozwalamy aby zszedł z platformy i lejemy po nogach. Można też spowodować że Raizo sam wyjdzie poza ekran z prawej strony zrywając pozycjonowanie z nim a nawiązując kontakt z żołnierzem. Raizo powinien wycofać się aby nam zrobić miejsce do walki i sam wyjdzie poza ekran. Odpalenie zwoju magicznego na napisach przed walką również powoduje wyrzucenie Raizo poza ekran.

Oni

           Boss końcowy w Construction Site. Ma świetne ciosy ogłuszające, może przebić się przez blok crossupami, często też nawala pozycjonowanie i może dochodzić do unblocków. Jest najlepiej zbalansowanym Sub Bossem jeśli chodzi o garnitur ciosów ale też dużo traci energii. Jego forma jest bardzo dobra na Marsa i Raizo.

           Oni nie ma możliwości rzutu tak wiec można zaryzykować walkę w zwarciu na łamania. Można zagonić go do rogu i manewrować z góry na dół wtedy trochę głupieje i tak ostro nie blokuje.