Opis

Postacie

Przedmioty

Poziomy

Galeria

Specjalni

Kamikadze

           Występuje w Laboratorium i Weapon Factory. Żółci wojownicy atakujący dużymi grupami bardzo szybcy, przyklejają się do naszego ciała i detonują.

           Najlepiej stać nieruchomo i uderzać jak najszybciej. Wystarczy jedno jakiekolwiek trafienie.

Spider

           Maksymalnie złośliwa postać siejąca prawdziwe zamieszanie występuje w Laboratorium, Secret Fores i Lucifer Guts. Szybki, przełamuje blok, potrafi skakać po skosach planszy ale posiada bardzo małą ilość energii.

           Można go zabić jednym mocnym wyskokiem z j2P.

Wolf

           Występuje jedynie w Secret Forest. Szybki, zwinny jego ciosy crosują jak również sam engin pozycjonowania nawala. Posiada bardzo mała ilość energii.

           Nie można mu założyć rzutu. Najsensowniej kopnąć go z wyskoku lub wyprowadzić jakąś kontrę na jego skok.

Unknow

           Przy napisach końcowych pojawiają się postacie w humorystycznych scenkach przez chwile też są pokazane 2 żółto brązowe roboty zderzające się ze sobą sadze że to jakieś ukryte postacie ale nie wiem gdzie je spotkać lub jak je aktywować.

Cocon

           Występuje na organicznym moście w Lucifer Guts. Sam kokon nie jest trudny do rozwalnia problem w tym ze wyrzuca z siebie jaja z których randomowo wylegają się Amoeba, Bio Man, Spider. Ma sporo życia.

           Niszcząc kokon najlepiej ustawić się za nim aby nie dosięgał nas ogień którym zieje z paszczy. Dobrze użyć w tym miejscu magii tym bardziej że każda zaoszczędzona ilość energii przyda nam się na Bio-Mother.

Scaners

           Elitarną straż Dr Wonga można spotkać tylko w Sanctuary. To najgroźniejsza postać w całej grze łącznie z bossami. Posiada znakomite crosupy a część to w zasadzie unbloki. Prawie zawsze po trafieniu ma knockdown i na okizame zakłada kolejny tragiczny w skutkach atak.

           Można próbować z nim walczyć na wyskoki po skosie planszy albo tak wymierzone aby schodząc z góry nadział się na cios moment przed lądowaniem. Można go wymanewrować poza ekran i tam mu natłuc. Najlepiej jednak nie kozaczyć i użyć magii. W przypadku tych panów to żaden wstyd a zwykła konieczność. Jak ktoś uważa że jest dobry to niech ich sobie rozwali bez magii to jest wyczyn lepszy od pokonania któregokolwiek bossa. Nie można go złamać.